| SarbuClaudia91 a întrebat:

am un Nokia Lumia 520 si doresc sa imi pun o poza pe pagina de start si nu reusesc, ma puteti ajuta va rog? va multumesc frumos

6 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Te referi la care apare dupa ce deblochezi telefonul sau dupa ce il blochezi?

| SarbuClaudia91 explică (pentru RobertMoon):

care apare dupa ce deblochez telefonul

| RobertMoon a răspuns:

La setari afisaj trebuie sa fie stiu sigur ca am avut si eu 520.

| SarbuClaudia91 explică (pentru RobertMoon):

Nu am decat setari tema si acolo doar fundal care merge doar inchis sau deschis si culoare de evidetiere atat sad

| RobertMoon a răspuns:

Te duci la setari, apoi lock screen sau ecran blocare si dai click pe photo, apoi mai dai inca odata pe photo si sub asta trebuie sa apara change photo, iar apoi ar trebui sa iti apara imaginile din telefon si mai departe sti ce ai de facutwinking

| SarbuClaudia91 explică (pentru RobertMoon):

Da, dar asa mi se schimba poza pentru elcran blocare, eu vreau sa schimb tema meniului de start