| Anonimatttt a întrebat:

Am un Nokia lumia 625, am aplicatia de fb instalata, dar cand vreau sa dau un check-in nu pot sa dau tag anumitor prieteni! De ce? Ce pot face in situatia asta? Am incercat sa dezinstalez si instalez iar, dar degeaba!

1 răspuns:
| bitzuuu a răspuns:

Probabil se trimite cererea dar iti arata ca nu sa trimis...asa mi se intampla si mie mai ales pe chat... daca tot nu merge fb instalat intra browserul telefonului. sper ca ti-am fost de ajutor funda?