| Iancu_Florentina_1992 a întrebat:

am un Nokia n 97 si mi-a sarit butonul de aprindere, stiti cum il pot aprinde altfel sau ce sa ii fac?!

Răspuns Câştigător
| rrobyx a răspuns:

Nu incerca cu scobitoare sau ce zice Ibanez du-te la o agentie de reparare telefoane nu e mai mult de 20 lei sa iti faca butonul daca incerci cu scobitoare chibrit poti misca ceva de pe acolo nu mai stiu cum ii zice si te va costa mai mult de 50 lei stiu din propria experienta cu n 73 laughing de acum cativa ani happy

2 răspunsuri:
| Ibanez a răspuns:

Cu o scobitoare, un chibrit, niste poxipol(nu o sa arate prea bine) funda?