| mitusimona a întrebat:

am un Samsung 335 chat, si am cartela Vodafone pe care am net.nu inteleg de ce nu functioneaza netul pe acest telefon.am facut configurarile tot.si cand incearca sa se conecteze nu functioneaza.ce pot face? multumesc

5 răspunsuri:
| catablondu a răspuns:

Buna, daca l-ai configurat corect, este imposibil sa nu functioneze. Verifica daca la setari internet, punctul de acces este Vodafone live pre, pentru cartela Vodafone. Daca iti apare alt punct de acces si ai si acest punct, dar nu este bifat, bifeaza-l, inchide si redeschide telefonul si incearca din nou.

| mitusimona explică (pentru catablondu):

Hm...am tot incercat si imi spune serviciu indisponibil...cred ca ma voi duce la Vodafone sa mi.l configureze ei..multumesc frumos.

| catablondu a răspuns (pentru mitusimona):

Nu cred ca e necesar un drum. Suna la *222 si te vor ajuta pas cu pas in configurarea telefonului. Cu multa placere.

| mitusimona explică (pentru catablondu):

Multumesc frumos

| catablondu a răspuns (pentru mitusimona):

Nu ai pentru ce.