| anonim_4396 a întrebat:

Am un Samsung A6+ 2018 si cand sunt pe Instagram si ma uit la un instastory nu vad toata poza incadrata pe telefonul meu. Acest lucru se intampla si la S9+. Trebuie sa umblu undeva la ecran sa vad toata poza?

Răspuns Câştigător
| Edy132006 a răspuns:

Am S8 si face la fel, e de la aplicatie, sau de la cum posteaza unii oameni, pentru ca ei au telefoane necurbate iar la noi marginile sunt curbate, si nu se vede tot!

3 răspunsuri:
| HadesSs a răspuns:

Ai incercat sa reinstalezi aplicatia sau sa dai o actualizare?

| Bogdan70001 a răspuns:

Nu prea am avut eu telefone "fara margini", dar macar stiu cum functioneaza multe dintre ele si banuiesc eu (chestia asta se aplica si la alte brand-uri precum Huawei, Xiaomi, iPhone) trebuie sa pui doua degete si sa le glisezi in directii opuse (exact ca atunci cand faci zoom).Sau cel putin asa trebuie sa procedezi la video-urile de pe YouTube si in alte aplicatii

| Marian2013 a răspuns:

Nu trebuie să umbli nicăieri. E de la aplicație.