| wpAbby a întrebat:

Buna,am un Samsung Galaxy A50 de o saptamana, cam asa.Nu l-am scapat deloc nu am adormit pe el sau lucruri de genul, dar are pe mijlocul ecranului un curcubeu.Stie cineva de la ce poate fi? Am folie de sticla, dar va garantez ca nu l-am scapat niciodată. Mersi.

Răspuns Câştigător
| MagicOneT a răspuns:

Daca esti de parere ca are o problema display-ul, il duci in garantie. Eu cred ca este de la folie si "curcubeul" apare in functie de cum il tii tu si doar in lumina.