| MihaiElenaP a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Ace Duos si vreau sa stiu si eu cum pot inchide apelul problema este urmatoarea:de ce in momentul cand vb cu cineva la telefon, la inchiderea apelului, telefonul nu se deblocheaza si trebuie sa astept sa inchida persoana respectiva? mentionez ca de la inceputul conv se blocheaza.eu daca vreau sa inchid, trebuie sa apas pe butonul de deblocare, sa deblochez si apoi sa inchid apelul.

Răspuns Câştigător
| alltoowell a răspuns:

Asa se intampla la toate telefoanele Samsung nu este nici o problema cu telefonul tau, asa este setat din fabrica.