| OaieBlonda a întrebat:

Am un Samsung galaxy ace si am android de 2.3.6 (gingebread) si nu imi merge subway surfers sau temple run. O prietena de-a mea are un Samsung galaxy mini 2 si androidul este la fel si ii merge subway sau temple run. Am incercat sa imi actualizez softul dar imi arata: nici o actualizare disponibila. Dau funda. happy

5 răspunsuri:
| Zoey112 a răspuns:

Dezinstaleaza jocul si dupa instaleaza iarasi
sau reseteaza-ti telefonul
sau poate nu ai destul memorie ca sa iti mearga jocul

| OaieBlonda explică (pentru Zoey112):

Nu imi apare jocul pe magazin play. :/

| Zoey112 a răspuns (pentru OaieBlonda):

Pai atunci reseteaza sistemul
dar nu stiu sa iti zic cum sa faci asta happy

| Raptorz a răspuns (pentru OaieBlonda):

Cum ma galaxy ace e mai bun decat mini 2... cum sa nu mearga...

| Mtz_Myhaytza_1996 a răspuns:

Scri pe google MOBOGENIE, dai pe PRIMUL link, dai download for android si dupa ce e instalat intri in el si dai la search subway...