| linda1234 a întrebat:

Am un Samsung galaxy fit si de cateva zile am o atentionare ca nu mai am memorie ( nici macar nu mai primesc mesaje cu toate ca le-am sters pe toate ). Cand dau la manager aplicatii - sumar imi arata ca mai am loc, insa atentiunea nu dispare si nici mesaje nu primesc, plus ca nu mai imi primesc nici notificarile whats app sau foursquere, Ajutor, dau funda!

1 răspuns:
| UnAnonimFaraNume a răspuns:

Inchide-l si deschide-l din nou. Daca nu merge, va trebui sa dezinstalezi cateva aplicatii...