| Sorridentelov a întrebat:

am un Samsung Galaxy J5. Am facut ultima actualizare acum cateva ore si de atinci telefonul meu vibreaza sau se aude suntetul mesajeloe fara a primi mesaje sau notificari. Ajutor, va rog

4 răspunsuri:
| daywalker23 a răspuns:

Soft-ul din nou...altceva nu prea ai ce sa-i mai faci

| Sorridentelov explică (pentru daywalker23):

Si cum pot rezolva problema?

| Vali133 a răspuns:

Ori ii dai revenire la setarile din fabrica ori te duci la un service GSM sa-ri schimbe softul.Succes

| GeorgeAnswer a răspuns:

Bună,intră în setări și cauta "copii de rezerva și resetare " da-i o resetare (revenire la setările din fabrică). Succes!