| Kidddoooo a întrebat:

am un Samsung galaxy j5 si de cateva zile imi tot apare ca si notificare "cartela SD a fost indepartata necorespunzator" (fara sa o scot) sau ca trebuie formatata. Pe laptop am reusit sa imi salvez toate fisierele, dupa care am formatat cardul, dar problema inca apare. Oare ma puteti ajuta? va roog

1 răspuns:
| ladyMillion a răspuns:

Ai putea incerca sa bagi alt card sa vezi daca problema se va repeta. In cazul in care eroare nu mai apare la utilizarea unei alte cartele de memorie, problema vine de la cartela ta de memorie. In caz contrar e o problema de telefon si daca telefonul e inca in garantie ai putea sa te duci si sa comunici problema