| Ovidiu2014 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Mini GT-S5570I si am tot vazut ca se poate pune un android mai mare pe el.Ce sa intampla daca il pun?

Răspuns Câştigător
| DincaAdrian98 a răspuns:

Singura varianta posibila este sa ii faci root inainte, dar pierzi garantia(posibil sa fi expirat). glaxay mini este un telefon care nu isi mai poate face treaba de smartphone avand in vedere ca pana si whatsapp da crash. sunt multe telefoane, la preturi decente care isi fac treaba mult mai bine si vin cu android kitkat