| Dinoaca_Mihaiela_1979 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S 4 si am instalat aplicatia Facebook si dupa aceea am vrut sa o instalez din nou dar nu a mers.Se comporta normal ca si cum s-ar instala dar apoi spunea"Facebook Cod de eroare necunoscut in timpul instalarii aplicatiei"-24".Stie cineva cum as putea sa l instalez?

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

De unde ai incercat sa o descarci? De pe Magazin Play? Daca da iti trebuie cont pe Google.Desi aplicatia trebuia sa fie preinstalata din fabrica.