| Alrawan a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S Duos 2, şi până ieri nu avea nici o problemă cu chestia asta, dar de ieri nu mai vibrează, nici când se închide, nici la notificări, deloc. Ce are? Am citit pe un site că poate să fie de la motorul acela, dar nu ar putea fi şi altceva? Ce aş putea repara eu.

2 răspunsuri:
| MaybeJustMe a răspuns:

Tu, nimic. Sincer, parerea mea, Samsung S, toate din aceasta categorie sunt foarte praf. (Asa si este, am auzit pe multi plangandu-se de ele, chiar si amici de ai mei), cel mai bine schimbi pe un telefon mai bun, sau daca il preferi pe asta care oricum nu o sa dureze mult si o sa te lase, atunci du-te cu el la reparat.

Bafta!

| silviuemilian13 a răspuns:

Buna! Incerca sa il aduci la setarile din fabrica "setari/securitate/" este pe acolo "revenire la setarile din fabrica"... daca nici asa nu merge, du-te cu el la un specialist!