| DumiY a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S Duos si atunci cand sterg o aplicatie( am avut cateva care nu isi mai aveau rostul) locul acela ramane gol. Vreau sa zic ca daca dintr-un rand (4 aplicatii) sterg una sau doua de pe o pagina si pe cealalata pagina mai am una, nu se muta in locul celei sterse.
Ce ar trebui sa fac sa se mute,(nu stiu cum sa zic) in locul celei sterse. Ceva idei? Sper ca ati inteles.

Dau funda. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| MyToXicRoMaNcE a răspuns:

Va trebui sa apesi pe butonul telefonul de meniu, in timp ce esti pe meniul principal: apesi editare iar apoi vei putea muta

8 răspunsuri:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Incearca sa ii dai un Restart

| DumiY explică (pentru AlexElektro1987):

Si daca aplicatiile se vor sterge sau unele date?!

| AlexElektro1987 a răspuns (pentru DumiY):

Cum sa se stearga daca ii dai un Restart?

| pbsolver a răspuns:

Tii apasat cu degetul si o tragi unde vrei

| DumiY explică (pentru pbsolver):

Am incercat asta si nu merge. Imi apare sa o mut pe pagina principala.

| DumiY explică (pentru MyToXicRoMaNcE):

Am reusit sa fac asta ieri. Multumesc pentru raspuns.

| MyToXicRoMaNcE a răspuns (pentru DumiY):

Va trebui sa apesi pe butonul telefonul de meniu, in timp ce esti pe meniul principal: apesi editare iar apoi vei putea muta

| MyToXicRoMaNcE a răspuns:

Trebuie sa tii apasat pe o alta aplicatie... pe care vrei sa o muti in locul respective trebuie sa tii degetul apasat pe aplicatia respective si sa o muti in spatial gol; ca la calculator... apoi ii dai drumul in locul gol

| DumiY explică (pentru MyToXicRoMaNcE):

Asa nu merge. Am incercat de multe ori si nu merge. Aplicatia pe care vreau sa o mut in apare sa o pun doar pe prima pagina, adica pe pagina princiapa unde este ceasul, data etc.