| Beautifulbutcold a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S2 si cand activez internetul primesc iar toate notificarile si mesajele de pe Facebook, desi intru inainte de pe laptop. Cum as putea sa fac sa nu mai primesc? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| apz a răspuns:

Dacă dezactivezi notificările pe telefon, probabil va merge. Încearcă și varianta asta.

1 răspuns:
| madalinfindrihan a răspuns:

Cand intri pe laptop verifica fiecare notificare si atunci cand o sa intru pe telefon nu o sa iti mai apara sau daca nu merge inseaman ca asa e el. Funda?