| lullaby57657 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S3 mini de aproximativ 1 an. Acum cateva zile a inceput sa se poarte ciudat. Desi este incarcat, el se inchide dintr-o data si cand il deschid imi arata "0% baterie". Il mai las putin si dupa imi arata "9% baterie" si dupa se inchide iar. Am crezut ca e de la frig dar si in casa, la caldura se inchide. Ce a patit? Raspuns urgent! Ofer funda! Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| SoreMihalacheSorina a răspuns:

Hei! Și eu am tot S3, de vreo 5 luni, dar nu mi s-a întâmplat asta.
Eu zic să te duci cu el, undeva... dacă ai în oraș... unde se repară telefoane, că nu îmi vine cum se zice big grin.
Sau du-te la ORAGNE cu el, sau la ce rețea ești tu.

Răspuns utilizator avertizat
| Sep_Dodyy_1997 a răspuns:

Daca nu l-ai luat la liber(original) poate fi copie sau poate avea un virus de la jocurile, aplicatiile tale din el.Sau nu iti mai merge incarcatorul.

| alex360i a răspuns:

Este de la baterie trebuie sa o schimbi imi pare rau pentru tine