| KiraXander a întrebat:

am un Samsung galaxy s5 si am ceva probleme cu el, de multe ori se restartează singur si cand se porneste ecranul este negru dar butonul de back si celalalt de ferestre straluceste, am incercat sa fac un printscreen si dupa ce i-am scos bateria si am bagat-o iar, l-am pornit si la scrren shot era o poza cu o eroare "sistemu UI s-a oprit"
Alta problema, se restarteaza mereu cand apăs butonul power ( pentru a bloca telefonul) sau si cand nu apăs. Este de ajuns sa se stinga ecranul ca dupa nu se mai pornește.
Mereu trebuie sa scot bateria.
Ce sa fac? Inafara sa ii dau sistem recovery?

2 răspunsuri:
| AlexAndrei96 a răspuns:

Incearca sa-l pornesti si sa-ti bagi un antivirus (Avast Antivirus) si Clean Master si foloseste-le.

| TibiGeGe a răspuns:

Salut!
Ai cam mari probleme, va trebui sa ati pui un ativirus.
Poti sal resetezi sau ai prea multe aplicatii pe el care ati deruteaza telefonu.Am patit si eu asta, bafta!