| domoreofwhatmakesyouhappy a întrebat:

Am un Samsung galaxy s6 si tot timpul imi intra imagini/video de reclama, inclusiv cand vorbesc la telefon sau intru la galeria foto. Desi wifi/datele mobile sunt oprite. Cum as putea sa le opresc?

6 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

Ai luat AdWare.In mod normal o verificare cu un anti-virus precum malwarebytes sau Avast ar trebui sa rezolve tot, cu exceptia unor cazuri speciale cum ar fi:
1. Root cu Kingroot( necesita reflash-uirea ROM-ului)
2. Versiune foarte veche de Android

| domoreofwhatmakesyouhappy explică (pentru Bogdan70001):

Am incercat cu amandoua si nu gaseste nimic

| Bogdan70001 a răspuns (pentru domoreofwhatmakesyouhappy):

Eu ti-am zis tine conrt si de exceptii. Spune-mi si versiunea ta de ANdroid

| iDarkness a răspuns:

Resetare la telefon si se rezolva. Fi
i mai atent la ce instalezi.

| MRBratu a răspuns:

Dacă ai aplicația wish instalata, de la ea este. Ori, alta aplicație... Uită-te mai atent prin aplicații, și vezi care ar putea fi. Dacă nu merge, un reset la telefon...

| domoreofwhatmakesyouhappy explică (pentru MRBratu):

Wish nu e instalata, dar o sa ma uit si la restul