| Simplyy a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Trend Plus. Nu stiu cum sa il resoftez. In setari nu gasesc, am cautat prin toate partile de acolo si nu gasesc. Ma dispera. Nu-l mai suport, merge prea greu. Ajutati-ma va rog. Nici pe google nu gasesc. Stiti vreo alta modalitate de revenire la setarile din fabrica?

8 răspunsuri:
| 2Low a răspuns:

Http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2621087

Ai la setari, revenire la setari din fabrica(Factory Reset).

Răspuns utilizator avertizat
| bladee a răspuns:

Buna, iti voi spune eu cum.Este foarte simplu.
Intri la setari.
Intri la conturi
Intri la creare copii de rezerva si restabilire.

Jos de tot o sa scrie : Revenire la setarile din fabrica!

Sper ca am fost de ajutor happy

| mihaidina1222 a răspuns:

Da fii atent te duci setari si intri la confidentialitate si acolo gasesti sigur! Funda

| Simplyy explică (pentru mihaidina1222):

Nu am in setari aceste optiuni!

| Daryus_Ade_1999 a răspuns:

1scoatei baterie
2 dupa ce il aprinzi tine butonul de pornire cel din mijloc si plus dupa dai factory reset funda?

| JUstaGuy99 a răspuns:

Intra la setari confidelitati reset all sau apesi simultan pe volum up power off/on si home, reset factory, all data si gata sper ca te-am ajutat happy

| Stanciu_Gheorghe_1971 a răspuns:

Vreau sa resetez un Samsung GT_S7580