| anonim_4396 a întrebat:

Am un Samsung galaxy y si am o problema. De cateva zile nu imi mai merge camera foto. Imi da eroare. Ce pot sa-i fac?

Răspuns Câştigător
| andreutz a răspuns:

Atunci e o eroare hardware, si ar trebui sa il duci la un service. Tu personal nu prea ai ce sa ii faci din pacate.

6 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Depinde ce eroare iti da, de la software sau de la hardware. Ce iti apare pe display mai exact?

| anonim_4396 explică (pentru andreutz):

Apare ecranul ca si cand as face poza da nu merge si daca incerc sa fac poza apare:
Avertisment
Eroare la aparatul foto
ErrorMessageHandler.handleMessage(-1)

| andreutz a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci e o eroare hardware, si ar trebui sa il duci la un service. Tu personal nu prea ai ce sa ii faci din pacate.

| allison20 a răspuns:

Descarca o aplicatie de facut poze, poate atunci nu-ti va mai da erori. Insa daca problema persista si telefonul e in garantie atunci suna acolo si ei iti vor repara telefonul.

| Anne0510 a răspuns:

Sa-l duci la un centru de reparat telefoane.winking Ti-l vor rezolva acolo. Funda? happy

| BigJon a răspuns:

Poate sa fie softul, atunci reparatia va fi intre 50-60 de lei, dar mai bine du-te cu el la un servis gsm, acolo iti vor spune sigur ce are.
Sper ca te-am putut ajuta, o zi buna!

| Lutenco_Denis_1999 a răspuns:

Uite i-a si scoatei bateria si peste 20-30 sec pune-l inapoi la minte tot asa s-a intamplat si tot s-a rezolvat dupa asa metoda, cred ca te-am ajutat