| Loreee_9776 a întrebat:

Am un Samsung galaxy young si nu stiu ce are dar de ceva vreme merge foarte greu, si cand vreau sa intru la mesaje sau in agenda trebuie sa aștept câteva secunde bune.Care ar fi problema? Ce sa ii fac sa meargă puțin mai bine?

2 răspunsuri:
| AndyPeScurt a răspuns:

Reseteazal dar salveaza contactele pe sim si pozele si muzica pe un card de memorie.
Bafta.
Funda?

| Vlad_Bogdan_1996 a răspuns:

Pune toate pozele fișierele și jocurile dacă ai pe un card de memorie. Dacă va merge tot greu dar nu cred ii vei reseta sau upgradează-i sistemul fireware(android) dacă nu ai făcut-o până acum. Baftă și strânge bănuți să-ți cumperi ceva mai bun mult noroc!