| tweety a întrebat:

Am un Samsung grand neo si nu gasesc emoticoanele. imi poate spune cineva cum le activez dau ceva de genul? Nu as vrea sa imi pun aplicatie de emoji. Sau stiti daca nu le are?

2 răspunsuri:
| laur3003 a răspuns:

Incearca sa tii apasat pe tasta de setari a tastaturii(e a 2-a din stanga dupa "ABC")si acolo o sa iti apara si alte lucruri printre care pot fii si emoticoanele. Daca sunt dai pe ele si ele vor ramane acolo, in locul tastei de setari.

| tweety explică:

Nu sunt acolo sad. Desi atunci cand primesc un mesaj cu emoticon, imi apare emoticonul in mesaj.