| Maria112 a întrebat:

am un SAMSUNG GT-S5230 si nu ma lasa sa trimit mesaje si sa intru pe net. Azi mi-am incarcat cartela. Am 2000 de mesaje si 100 M. Ajutati-ma va rooog! Cred ca cartela e de vina pentru ca am bagat-o si in alt telefon si e tot la fel crying.

7 răspunsuri:
| Verdant a răspuns:

Sugestia mea este sa, ii dai cartela jos, sa te duci cu ea la geamul din baie si da-i drumul. E un fel de a spune ca e proasta cartela.

| Maria112 explică (pentru Verdant):

Bine acuma! Trebuie sa fie ceva la setarile telefonului. Am acolo setarile de trimitere a mesajului dar orice as schimba tot nu ma lasa crying.

| Verdant a răspuns (pentru Maria112):

Vrei sa te invat cum sa faci internetul sa mearga pe cartela?

| Maria112 explică (pentru Verdant):

DA. Eu mi-am activat Sa incerc netul gratuit si mi-a dat 100 M happy.

| Verdant a răspuns (pentru Maria112):

Ok... poza de la avatar... e cam 18 + nu? ai luat doar jumatate.

| Maria112 explică (pentru Verdant):

Ce-i cu poza de la avatar? Si ce am luat jumatate?

| Verdant a răspuns (pentru Maria112):

18 +