| baterie777 a întrebat:

Am un Samsung i5700 (Galaxy Spica) pe care l-am cumparat acum cateva cca. 5 luni la mana a doua. La inceput totul mergea bine, dar de o saptamana a inceput sa se inchida singur, mai ales cand ma uit la videoclipuri pe youtube, merge 1min apoi se inchide si nu-l mai pot deschide, doar dupa 3-4 ore.
Cine ma poate ajuta? [funda]

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cine te-a pus sa-ti cumperi telefonul de la second hand? nu stii ca tot ce e second hand nu intotdeauna e bun, te tine cateva luni dupa incepe sa faca probleme ba una ba alta.de aia prefer cand imi cumpar un telefon sa mi-l iau direct din magazin exemplu de la Vodafone/Orange etc magazinele autorizate.

| baterie777 explică (pentru anonim_4396):

Stiu eu de ce l-am luat second-hand laughing
tu da-mi o solutie daca stii, daca nu, lasa pe altu'winking