| Eduard168 a întrebat:

Am un Samsung J6 si contul Samsung nu il mai pot accesa. Eu sunt deconectat de la cont si cand incerc sa ma reconectez nu pot. Adica imi arata adresa dar cu ".it" cutarescu@gmail.it si cand vreau sa schimb pe ".com" nu imi merge sa pun parola. Nici la ".it" nu pot cum pot sa il sterg fara parola sau sa ma conectez. Va rog. Dar fara factory reset daca se poate deoarece daca fac imi va cere contul si nu pot! Multumesc

2 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Pai intra in setari in chrome si vezi nu poti sterge de la memorate sau in ce browser intri

| Eduard168 explică (pentru cfrtobias):

Asta am uitat sa mentionez ca din browser l am sters si am creat altul dar nu merge...a ramas blocat pe.it eu m-am referit sus vum pot sa il sterg din telefon sa nu imi mai apara.it si sa ma pot conecta