| Romima a întrebat:

Am un Samsung j7 2017....si i-am crapat ecranul dar l-am crapat doar la butoanele de jos si putin la ecran,alergam dupa cineva si din neatentie l-am scapat din buzunar si o cazut cu ecranul de piciorul banci,are o borta desupt butonul mare,dar merge bine, insa butonul nu prea, imi puteti spune cit ma va costa sa schimb ecranul? si daca am atins vo ceva?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Unul original e câteva sute lei
https://www.emag.ro/......DVTQHFBBM/

| Romima explică (pentru sierra1):

Acum nu-mi mai merge de loc butonul mare... daca imi scimb ecranul va merge? Dadar...eu trebuiesal dau la un Gms sa mi-l faca dar in moldova aia cu telefoanele scot ce e mai bun si pun mai rau in ele!

| sierra1 a răspuns (pentru Romima):

Du-l la un service și văd ăia care e treaba