| Gherman_Daniel_1995 a întrebat:

Buna happy am un Samsung s3 mini, nu stiti cum as putea sa fac ca la inceputul unui apel sa sune tare? cand ma suna cineva primele 2 secunde suna incet apoi incepe sa sune tare si nu stiu cum as putea configura asta

6 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Asa e setarea din fabrica la profilul "normal". E logic sa fie asa pentru ca altfel te-ar speria. Poti alege alt profil de melodie. (vibratie+melodie) si va vibra inainte de melodie...Joaca-te cu diferitele profiluri de sunete.

| YoshiFan a răspuns:

Nu, deoarece asa sunt facute. Daca ai avea telefonul la ureche si ar suna dintr-o data tare ai putea sa-ti pierzi auzul.

| KingCobra a răspuns:

Pai, poate e melodia asa.

| popescudorinel a răspuns:

Da-l mai incet

| andreea5elena a răspuns:

Imi aduc aminte si iti spun.

| ilovemusicilovemusicilvemusicilovemusic a răspuns:

Asa e la fiecare Samsung (presupun) la mine e la fel si nu am putut sa schimb n-are cumlaughing