| Zaida1998 a întrebat:

Bună.
Am un Samsung S3 și de ieri tot mi se închid aplicațiile când intru pe ele, fără să fac nimic. De multe ori, nici nu intru și îmi apare un mesaj pe ecran că s-au oprit.
Mi se și restarta telefonul fără să îi fac nimic.
Azi, am încercat să îl resetez normal, dar în zadar. Am apasăt pe butonul „Ștergere totală" și nu se întâmpla nimic. Am reușit să îl resetez prin hard reset doar, dar întâmpin aceleași probleme.
Cum să fac să nu mi se mai închidă aplicațiile? Are vreo problemă telefonul meu?
Menționez că îl am de câțiva ani, dar e prima dată când pățesc asta. Nu merge greu, dar în orice aplicație intru (chiar și dacă intru în Setări, Magazin Play etc) se închide.
Vă rog să mă ajutați.
Mulțumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Kimball a răspuns:

Din cauza vechimii, schimbăl.

| TheTom7 a răspuns:

Probabil l-ai scapat si de aceea, poti incerca sa instalezi un custom rom, iar daca ai aceeasi problema sa il duci la un servis ar fi cam ultima solutie.