| ciocolatacustruguri98 a întrebat:

Am un Samsung si imi da "Actualizare software" i-am dat sa mi-l actualizeze odata, iar acum imi da dinnou. Nu vreau sa-l mai actualizez dar nu ma lasa nici sa-l sterg de sus si imi pare mereu pe ecran ca sa-l actualizez. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| ciocolatacustruguri98 explică:

Am gasit, Setari-Mai multe-Despre dispozitiv-Actualizare software-Actualizare automata-dezactivare(debifare ), sper sa te ajute numai bine, o zi frumoasa!

2 răspunsuri:
| Predator30 a răspuns:

Buna,vezi ca poti sa ii dai de la setari sa nu se mai actualizeze uptadurile, daca imi aduc aminte de unde iti spun ca nu mai stiu exact