| EvaTramell a întrebat:

Bună
Am un serial la car mă uit
As vrea sa știu câți mega îmi ia sa mă uit. Am vreo 2000 și cev. Acasă am wifi dar as vrea sa mă uit și la bunica mea care nu are wifi. Vreau răspunsuri.

4 răspunsuri:
| mihay88 a răspuns:

Iti ia in jur de 500 de mb, pe episod. Eu ma mai uitam la meciuri pe 3G si imi lua cam un giga pe meci, deci 90 de min. Luand-o logic un episod de serial are 45 de min, adica o jumatate de meci, deci o jumatate de giga big grin

| MarianWLF a răspuns:

Nu ti-as recomanda, si eu am tot 2000 de mega pe abonament,, cat mi-am pus pe net un film de l-am vazut, exorcist mai exact mai aveam putin si ajungeam la cost suplimentar, video-urile consuma enorm.

| RaduTN a răspuns:

512KB - 1 minut
Cam asta este media normala.

| kar1GaNNN a răspuns:

Mai mult de 500 mb pe un episod nici vorba.