| yuliansch a întrebat:

am un smartphone android ( nu conteaza marca), versiunea 4.1.1, iar de ceva vreme browserul se inchide din senin, indiferent ca sunt pe chrome sau pe alt browser. l-am scanat cu AVG, l-am reactualizat dar degeaba. dupa cateva secunde, poate minute de navigare, se inchide. ce poate fi? multumesc.

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Moale_Bogdan_1994 a răspuns:

O resetare completa te va ajuta(hard reset)

| ShacPaul a răspuns:

Am patit si eu! Trebuie sa navigezi doar pe browser-ul telefonului. Nu pe chrome sau pe alte chestii descarcate!

| ShacPaul a răspuns:

Nu stii ce browser? Se poate numi si browser daca ai telefonul pe limba engleza si internet daca il ai pe limba romana!

| Amar_Marian_1994 a răspuns:

Nu stiu sigur dar dai un hard reset si nu o sa mai ai treaba cu el

| Dany_Seby_1996 a răspuns:

Si eu am patit la fel si am instalatbun program de pe magazinvplay si anume 360 security si acum nu mai am probleme happy

| Ciobanu_Radu_1993 a răspuns:

Am avut si eu aceeasi problema.Trebuie sa te duci la un specialist pentru a-ti reseta software-ul.