| mamasita20 a întrebat:

Am un Sony Ericsson Xperia Mini st15i si de cateva zile camera se vede putin in ceata si neclara, iar cand le pun pe PC se vad si mai in ceata. La inceput, cand l`am luat, acum 2 luni se vede lacrima curata (camera e de 5 mp HD). Ce setari ar trebui sa-i fac. sau de la ce o fi vina ca am cautat peste tot dar n`am gasit nimic care sa o fixeze?

4 răspunsuri:
| JocuriPc2013 a răspuns:

Te-ai uitat pe la setari? poate fi e acolo... sau din camera de la praf daca nu... camera e dusa sad

| mamasita20 explică (pentru JocuriPc2013):

Se pare ca e de la sticla de la camera. daca ma uit atent in lumina soarelui se vad niste stersaturi ciudate. Cred ca o sa-l duc la un service sa`mi schimbe sticla. Oare se poate schimba?

| JocuriPc2013 a răspuns (pentru mamasita20):

Da dar este destul de mult o de-aia HD. Am patit-o eu itit spun fiindca am avut un iphone3 si facea pozele lacrima si dupa cateva zile cand l-am scapat in tarana face poze de tot ***

| JocuriPc2013 a răspuns:

Da dar va costa cv pe akoolo... vreo 300 lei sau 500 lei
sper ca ti-am fost d ajutor