| xGiulia a întrebat:

Am un telefon Alcatel 3040G blocat pe Orange si as vrea sa-l deblochez pentru a imi merge cartela de cosmote, imi cere o cheie de retea. Codul IMEI al telefonului este 869120013311309. Stiti careva care ar putea fi? Multumesc!

1 răspuns:
| FkThRz a răspuns:

Trebuie sa mergi cu el la o agentie care ofera serviciul de deblocare sau poti cauta pe internet pe cineva care se pricepe. Trebuie sa fii expert in domeniu ca sa fii capabil sa obtii cheia aceea.