| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon Allview a5 duo, l-am cumparat in decembrie 2013. Am descarcat mai multe aplicatii, printre care si pou. Dupa ce l-am descarcat m-am jucat acest joc si s-a blocat in timp ce il spalam. M-am speriat putin, apoi am blocat telefonul si l-am deblocat la loc sa vad daca merge. A mers, dar m-am suparat si am sters jocul. M-am hotarat sa il descarc iar( dupa 4-5 saptamani ). Dupa ce l-am descarcat m-am jucat si iar s-a blocat. L-am blocat si apoi l-am deblocat dar nu imi aparea nici o imagine decat erau aprinse butoanele. Apoi am incercat de mai multe ori acelasi lucru si m-am hotarat sa ii scot bateria si sa i-o pun la loc. Dupa ce l-am deschis a mers. Deci ce ar putea avea? Virusi? Va rog spuneti-mi, sunt foarte entuziasmata.

Răspuns Câştigător
| mnthseby a răspuns:

Si la mine face asa cateodata. dar nu numai la pou. nu are virusi. e ceva din soft.

| HighDM a răspuns (pentru mnthseby):

Ai tot Allview a5 duo? Sau un alt Allview? Dă-mi id-ul de mess să mai discutăm.Te rog. P.S. poate iţi dau funda. :**

6 răspunsuri:
| UndeadEnigma a răspuns:

Asa mi se intampla si mie si nu ai alta solutie decat sa ii dai restart.

| HighDM a răspuns (pentru UndeadEnigma):

Off! Merci mult ca mi-ai zis. Imi poti da id-ul tau de mess sa te intreb ceva? :*

| UndeadEnigma a răspuns (pentru HighDM):

Id de mess. Nu mai am asa ceva, Facebook daca vrei. big grin

| HighDM a răspuns (pentru UndeadEnigma):

Daa, da-mi numele tau la facebook. :*