| Madalina_Alina_2000 a întrebat:

Am un telefon Allview a5 quad si am o mica problema. Se seteaza singur pe 'mod avion' si nu-l mai pot controla. Ce pot sa fac in privinta asta?

3 răspunsuri:
| împartezâmbete a răspuns:

O resetare generala a android-ului daca intampini aceleasi probleme, trebuie resoftat firmware, si eu am A5 quad dar nu am probleme, presupun ca ai luat un virus!

| RaduTN a răspuns:

Un reset factory la telefon ar trebui să rezolve problema.

| sappy a răspuns:

Si eu am avut acceasi problema pe a5quad,este problema cu firmware-ul din fabrica! Din pacate nu poti rezolva decat prin instalarea unui nou firmware!

Mai multe detalii:
http://forum.softpedia.com/topic/956955-allview-a5-quad/