| Lylia a întrebat:

Bunahappy Am un telefon AllView F3 Sensy Dual Sim si nu stiu de unde sa iau niste aplicatii, jocuri pentru el. Stie cineva vreun site, ceva? Multumesc!

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| miaumarian a răspuns:

Incearca sa intri aici:
m.zedge.net
m.mobile9.com

| AlexAtanasiu a răspuns:

Am vavut si eu unu da f2 Crony da tot acolo sunt http://www.allview.ro/produse/telefoane/lista-telefoane/f3-sensy/aplicatii/

| Lore9999 a răspuns:

Hei!
Uite cateva :
Www.mobile9.com
www.googleplay.com
www.androidmarket.net

Succes!:*

| miaumarian a răspuns (pentru Lore9999):

Degeaba ai pus linkurile catre google play si android market deoarece telefonul ei nu are OS Android laughing)

| ionutz27 a răspuns:

Daca ai cablu de date poti descarca dp pc jocuri in format java