| Naftica_Elena_1996 a întrebat:

Buna am un telefon Allview x2 soul mini si mi-a cazut pe zos si in coltul de langa portul pentru casti mi s-a strambat si nu mai merg butoanele de jos decat daca apas pe acel colt. Stiti cumva cat m-ar costa ca sa il repar

1 răspuns:
| FlorinCiokan a răspuns:

Pai nu ai garantie la el? Ar trebui trimis la cei de la care l-ai cumparat sau la cei de la Allview. Doar aia de la Allview vand acele piese, pana nu iei legatura cu ei nu poti afla pretul.