| Ctmfresh28 a întrebat:

Buna,am un telefon cu abonament pe Orange si vreau sa transfer unui prieten cativa euro, stiu cum se face dar nu stiu cat voi plati eu pentru un euro? Adica cati lei dau eu la Orange pentru un euro credit?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In comert, adica cand cumperi eur de la Orange sau reicarci cartela, un eur e in jur de 6 lei, mai exact un eur preplatit, costa 5, 9 lei.

| sebipopescu1 a răspuns:

Nu o sa afli decat atunci cand primesti factura pentru ca se pune valoarea euro din ziua in care este emisa factura