| PaulaM2000 a întrebat:

Am un telefon cu android Bq Aquaris. Ieri mi-au disparut toate aplicatiile si pozele din telefon, fiind obligata sa formatez cardul SD. Pot sa mai recuperez cumva, ceva? Multumesc happy

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu ti-au disparut, probabil ca le-ai sters din greseala.
Incearca sa vorbesti cu cineva la un centru de reparatii telefoane, poate te pot ajuta sa recuperezi ceea ce ai pierdut.

| mihai69 a răspuns:

Pune card-ul pe un cititor și leagă-l la calculator. Apoi încearcă să folosești programul „Recuva" de la Piriform ca să vezi ce mai poate scoate de pe el.

| gelu1970 a răspuns:

Cardul nu trebuia formatat. poti sa recuperezi parte din poze cu un program de recuperare. nu iti face mari iluzii cu Recuva. nu recupereaza nimic. foloseste wondershare, ontrack, easeus data recovery, etc.
spui ca e un bq aquaris. deci android. in cazul in care ai avut contul de google sincronizat cu telefonul, iti gasesti pozele in drive.
bafta.