| Raawrrr a întrebat:

am un telefon iphone 4s si l-am scapat pe jos, displayul si touch ul sunt ok, nu e spart, dar ecranul si imaginea sunt dereglate si nu arata culorile normale, ce ar trebui sa fac si ce o patit mai exact, v-am spus, nu este nici macar o zgarietura

1 răspuns:
| MihaitaMihai1989 a răspuns:

S-ar putea sa fie de la display ceva s-a dereglat. mai bine du-te cu el la un service GSM si ii va face o examinare amanuntita. Nu cauta raspunsuri pe internet! Bafta multa!