| ade35 a întrebat:

Buna,am un telefon LG e 510 de curand l-am blocat cu desen am uitat desenul si imi cere numele si parola de utilizator dar telefonul a fost al tatalui mei si nici el nu isi mai aminteste numele si parola credeti ca daca ma duc la cosmote ma pot ajuta? va rog urgent dau funta!

Răspuns Câştigător
| silvian12 a răspuns:

Desigur,daca te duci la cosmote te pot ajuta, ti-l deblocheaza in schimbul unei sume de bani.Dar incearca sa afli contul de gmail, sau incearca alt cont.O posibilate ar fi sa stergi tot, nu stiu cum se face, dar cauta.Bafta

1 răspuns:
| victor11 a răspuns:

Noteaza-ti conturile de email si incearca sa le afli parola la mfiecare apoi incerci fiecare varianta pe telefon