| FanFormula1 a întrebat:

Am un telefon LG Optimus L7. Lanterna (led integrat) de la el nu merge cu putere maxima (nu merge ca la poze). Ce sa fac ca sa mearga cu putere maxma?

Răspuns Câştigător
| CristianCRS a răspuns:

Exista aplicatii pentru asta dar te sfatuiesc sa te multumesti asa cum este, este conceput special sa nu lumineze la intensitate maxima pentru ca la o folosire cat de cat indelungata LED-ul se poate arde sau dezlipi (este un sistem de siguranta). Eu nu m-am multumit si pur si simplu s-a dezlipit... acum faci cum vrei.