| anonim_4396 a întrebat:

Buna am un telefon LG Optimus One Si am cablu usb si il bag si nu imi apare nimic doar telefonul se incarcastraight face si in rest nimic si acum 2 zile mergea straight face

5 răspunsuri:
| maryus24 a răspuns:

Dezinstaleaza programul din calculator si apoi instealzal din nou

| RobbyPh a răspuns (pentru maryus24):

Ce sa dezinstalez ce anume mai exact :S undel gasesc cum il instalez din nou:S

| maryus24 a răspuns (pentru RobbyPh):

Dezinstalezi softul care il foloseste pc cand se conecteaza la telefon. ce windows ai?

ai incercat cu active sync? sa te conectezi?

| RobbyPh a răspuns (pentru maryus24):

Am windows xp

| maryus24 a răspuns (pentru RobbyPh):

Ai facut ce ti-am spus mai sus.

incearca cu active sync