| 0Andreea4 a întrebat:

Buna!
Am un telefon, LG. Pot baga orice cartela in el(voda, Orange si ce mai e).
Astazi am bagat o cartela de voda(pana acum am avut Orange), incarcata si nu imi merg datele. Pot suna si da mesaje, dar cand activez datele nu merg, nu se intampla nimic. De ce? Cum le pot face sa mearga?laughing
Multumesc! fundita :*

3 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Intri la setari, apesi pe mai multe, te duci la retele mobile apoi la puncte de acces, creezi unul nou si completezi dupa cum scrie pe site-ul asta. https://www.vodafone.ro/......-pe-mobil/

| Username55 a răspuns:

Contacteaza Serviciul clienti si afla setarile pe care trebuie sa le faci pentru a-ti activa datele

| 08Yonutz17 a răspuns:

Buna andreea tot ce trebuie sa faci este sa suni la operatori pentru ati activa cartela si mie mi s-a intamplat!
#Multumesc! :*