| Iepuras123456789 a întrebat:

Am un telefon Microsoft Lumia 435. Am facut un cont Microsoft, dar am uitat parola cum fac alt cont nou? Multumesc!

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Cum l-ai facut si pe primul! Stupid question!

| bogdan1319 a răspuns:

Eu iti recomand sa ti-l recuperezi pe cel vechi deoarece iti trebuie un e-mail la crearea unui nou cont si asta ar insemna ca nu il poti folosi pe cel care l-ai folosit deja la contul anterior. Ma rog... Uite cum iti nrecuperezi parola: Intra pe site-ul Microsoft si dupe la Conectare undeva in dreapta sus si cand trebuie sa introduci parola si e-mailul, undeva sub campurile pe care trebuie sa le completezi este ceva puton 'Ti-ai uitat parola?' sau ceva de genul asta. Apasa acolo si iti va trimite nu stiu ce cod de verificare prin intermediul e-mailului. Intra pe e-mail si copiaza codul primit si introdu-l. Sper ca te-am ajutat!