| kidDiana a întrebat:

Buna am un telefon Nokia asha 302 si nu stiu cum sa descarc dupa internet poze, si nici dupa facebook ma puteti ajuta? Funda si multumesc anticipat! happy :*

7 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Pe fb dupa marire dai click dreapta si a patra optiune de sus in jos este "salveaza imaginea ca..."(daca inainte ai deschis un fisier s-au "My pictures"din "My documents"se va duce direct acolo.Cat despre internet clic dreapta pe poza marita "save image..."si tot ca mai sus s-au alegi tu un alt folder.thumbs up

| kidDiana explică (pentru stlucian):

Eu ma refer la telefon..nu la calculator

| Tau_Rebelul_1990 a răspuns (pentru kidDiana):

Pai la telefon..iti apare o sagetuta alba.

| kidDiana explică (pentru Tau_Rebelul_1990):

Da.laughing si cand dau pe ea nu se intampla nimic, imi apare un fundal alb doar atat

| Tau_Rebelul_1990 a răspuns:

buna, e foarte simplu cand intri pe fb dai pe marire poza si ai optiune de salvare...iar de pe net cam la fel.

| kidDiana explică (pentru Tau_Rebelul_1990):

Pai mie imi apare download...dar nu se intampla nimic sad

| Paul_Radulescu_1990 a răspuns:

Eu am c3 si e la fel la poze dai optiuni dupa this page si acolo e wei image selectee wei img si iti apare unde sa il memorezi