| LORYLoreley a întrebat:

Am un telefon Nokia cu taste, internet, face poze. Este unul putin mai performent, am zis ca este cu taste!
Cand dau pe internet ( de pe telefon ) imi spune SETARI WEB INCORECTE! Nu stiu ce sa fac pentru ca eu am cartela incarcata inclusiv cu MB si tot asa arata.
Interebarea mea este,, Cum sa fac sa imi mearga netul de pe internet fara sa imi apara SETARI WEB INCORECTE!?

5 răspunsuri:
| LORYLoreley explică:

Am uitat sa va spun, se numeste NOKIA ExpressMusic!

| Alexutz13 a răspuns:

Poti incerca sa bagi o cartela tip abonament, sa il pornesti, dupa care sa revi din nou la o cartela cu credit. In felul acesta ar trebui sa primesti setarile de internet. Daca nu primesti setarile, suna la relatii cu clientii si cerele setarile. E posibil sa iti ceara si informatii precum modelul telefonului. Daca nu sti de care este poti forma *#0000# si iti va afisa pe display modelul telefonului precum si alte cateva informatii. Astfel operatorul de la Vodafone va sti ce setri sa iti trimita. Sper ca te-a ajutat.

| Daniel_Voicu_1994 a răspuns:

Intra in setari si dai la utilizare pachet de date in loc de wi-fi

| Elvis48e a răspuns:

Buna lory poti sa imi spui te rog modelu telefonului?

| Elvis48e a răspuns:

Da setarile pe cartela sunt activate?