| BuBuSmpk a întrebat:

Bună, am un telefon Orange yumo si mi s-au șters pozele din telefon, l-am dus la garantie si mi l-au resetat, câteva zile a mers si acum iar se șterg singure, la o ora, doua după ce le-am făcut, ce sa fac?

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
In cazul de fata, va trebui sa mergi cu telefonul, impreuna cu factura de achizitie si certificatul de garantie, intr-un magazin Orange Shop pentru a fi trimis in service.

Cu prietenie,
Orange Helper

| BuBuSmpk explică (pentru OrangeHelper):

Pai a mai fost trimis in service o data din acelasi motiv

| Maria_Alexutza_1997_nPlP a răspuns:

Ai descarcat vreo aplicatie anume si inainte si dupa ce l-ai resetat>? :3