| Andrey_Alexutzu_1992 a întrebat:

Buna am un telefon Orange zilo si din greseala am creat o iconita ca la mesaj si mi a aparut pe destkop la tel credit info siicoana cea verde de la mesagerie.cum o pot sterge?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Lasa degetul apasat pe acea iconita, si imediat iti va aparea ca un cos de ceciclare in partea de sus a ecranului. Du-te cu degetul pe acel cos si baga iconita in el.

| Andrey_Alexutzu_1992 explică (pentru Jipa95):

Multumesc frumos a functionat mi a aparut elimina comenzi rapide si l-am dat acolo...si a disparut

1 răspuns: